Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Wybrani

Książka, którą warto przeczytać

Na samym początku przyznam się, że dosyć długo zbierałam się, aby przeczytać tą książkę, ale w końcu ją kupiłam i przeczytałam „od deski do deski" w jedną noc. Każde słowo wciągało coraz bardziej, aż w końcu zatopiłam się w niej kompletnie. Historia bohaterki w połączeniu z jej odczuciami oraz przemyśleniami tworzą idealną i ciekawą całość. Motyw przygody w szkole z internatem jest czymś co uwielbiam. Oczywiście są jeszcze Sylvain i Carter. Kocham romanse zawarte w książce. Książkę oraz całą serię polecam osobom, którzy lubią książki przygodowe, ale również ludziom czytającym romanse.
Recenzent: Karolina Krywult

C.J. Daugherty

Wybrani

Tłumaczenie: Martyna Bielik

Gdy wszyscy wokół kłamią, komu zaufasz?

Świat Allie legł w gruzach. Jej ukochany brat zaginął, a ona została aresztowana – kolejny raz. Rodzice podejmują desperacką decyzję o wysłaniu dziewczyny do elitarnej szkoły z internatem. Akademia Cimmeria nie jest jednak zwyczajną szkołą. Panują tu dziwne zasady, a uczniowie to w większości bogate dzieci wpływowych rodziców. Kiedy jedna z uczennic zostaje zamordowana, Allie zaczyna rozumieć, że Akademia Cimmeria skrywa mroczny sekret. Czy w jego odkryciu pomoże dziewczynie przystojny Sylvain? A może outsider Carter?
Jaką tajemnicę kryje historia rodziny dziewczyny? Kim tak naprawdę jest Allie?

Wybrani to pierwsza część bestsellerowej sagi. Książka jest skazana na sukces, przepis na niego doskonale zna brytyjska redaktorka „Wybranych”, która odkryła również Stephenie Meyer (autorkę kultowego „Zmierzchu”). Dotychczas prawa do wydania „Wybranych” zostały sprzedane do 18 krajów.

Zasmakuj w klimacie Nocnej Szkoły! Nie przegap premiery kubka! Zapisz się na "Powiadom mnie" już dzisiaj!