Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Słodki świat Julii

Odkryć sekret

Podczas pieczenia ciast Julia zostawia szeroko otwarte okna, aby przywołać aromatem dwie bliskie jej osoby. Jako nastolatka podkochiwała się w szkolnym przystojniaku, gdy ten odwzajemnił jej spojrzenie oraz dał nadzieję na coś więcej, Julia była wniebowzięta, jednak później zranił jej serce...

Opis książki zwraca naszą uwagę na jedynie jeden wątek, jednak książka kryje w sobie wiele tajemnic, które chce odkryć się od przeczytania pierwszej strony, nie mogąc doczekać się kolejnej.

Książka kryje losy Emily, która przyjechała do Mullaby po śmierci matki, jej dziadka Vance'a oraz rodziny Coffeyów, którzy od pokoleń skrywają pewien sekret.


Recenzent: Aleksandra Błazik

Sarah Addison Allen

Słodki świat Julii

Tłumaczenie: Julia Gryszczuk-Wicijowska

Podobno przyznałaś się, że pieczesz ciasta z mojego powodu...

Julia zawsze zostawia szeroko otwarte okna, kiedy piecze ciasta. Słodkim aromatem wypieków stara się zagłuszyć cierpkie wspomnienie nieszczęśliwej miłości i przyciągnąć do domu przyjaciół.

Sawyer już od dziecka nie mógł się oprzeć magii tego zapachu. Powiedział o tym Julii tuż przed tym, jak złamał jej serce. Teraz pragnie ją odzyskać. Czy to możliwe, że ciasta, które Julia wciąż piecze, świadczą, że ona nadal pamięta o tym, co ich łączyło? Czy to uczucie da się jeszcze ocalić?