Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

17.03.2017

Aktorska przygoda z MAGICZNYM DRZEWEM!

Aktorska przygoda z MAGICZNYM DRZEWEM!

W związku z premierą nowej wersji powieści „Magiczne Drzewo. Tajemnica mostu" ogłaszamy wielki konkurs, w którym nagrodą główną jest udział w weekendowych warsztatach aktorskich z Andrzejem Maleszką!

Wykonaj poniższe zadania konkursowe i wyślij pliki w formacie .mp4 lub .avi wyślij wraz z wypełnionym FORMULARZEM na adres [email protected]. Wpisz hasło KONKURS w temacie e-maila.

ZADANIA KONKURSOWE
Zadanie 1 - Teatr jednego aktora
Wybierz jedną scenę z powieści „Tajemnica mostu". Przeczytaj tę scenę do kamery (np. tej w telefonie). Czytając, wcielaj się w postaci, które występują w scenie. Nagrana scena powinna trwać najdłużej 1 minutę. Musi być w jednym kawałku, czyli bez montażu.

Zadanie 2 - Niesamowity śmiech
W powieści „Tajemnica mostu" jest scena, w której Kuki używa broni wywołującej atak śmiechu. Wrogowie nie mogą walczyć, bo atak śmiechu ich obezwładnia. Wyobraź sobie, że to w ciebie trafił rozśmieszający gaz. Stań przed kamerą i śmiej się bez przerwy przez pół minuty. Pamiętaj, to powinien być niesamowity śmiech, zaczarowany! Im bardziej zwariowany śmiech, tym lepszy.

NAGRODY
Nagrodą główną dla autorów 10 najlepszych prac konkursowych jest udział w ekskluzywnym dwudniowym spotkaniu warsztatowym z Andrzejem Maleszką, autorem „Magicznego Drzewa". Uczestnicy warsztatów poznają tajniki aktorstwa, reżyserii i tworzenia własnych wspaniałych opowieści.
Nagrody pocieszenia dla 50 uczestników to egzemplarze nowej wersji powieści „Tajemnica mostu" z autografem autora!

TERMINY
Uwaga, przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do 30 kwietnia 2018 roku! Wyniki zostaną ogłoszone 10 maja 2018 roku na stronie https://www.facebook.com/znakemotikon/.
Warsztaty z Andrzejem Maleszką odbędą się w terminie 2-3 czerwca 2018.

Regulamin konkursu oraz formularz konkursowy: LINK

Zapraszamy do udziału!

 

 

 

Nowa wersja powieści, z wieloma nowymi zdarzeniami. Kilkadziesiąt specjalnych ilustracji

Przygodowa powieść o dynamicznej akcji, mówiąca o ważnych sprawach.

Filip zachorował w wyniku nieostrożnego czaru. By go uratować Kuki, Wiki i Melania muszą znaleźć Most Zapomnienia. Wędrują przez góry i jaskinie. Walczą z olbrzymim pająkiem, niedźwiedziem i trójoką Gretą. Znajdują tajemniczy most w Wenecji, lecz czar Grety zatapia miasto. Na ratunek rusza niezwykły robot i kotka Latte.

Nowa wersja powieści, z wieloma nowymi zdarzeniami. Kilkadziesiąt specjalnych ilustracji.