Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

09.12.2017

Andrzej Maleszka w księgarni Malta w Poznaniu

Zapraszamy dzieci i dorosłych już w sobotę 9.12, o godz. 13:00 na spotkanie z Andrzejem Maleszką, autorem porywającego cyklu Magiczne drzewo!
Spotkanie odbędzie się pod szyldem Fundacji ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom w Księgarni Malta (Galeria Malta, I piętro, Maltańska 1, Poznań) w ramach akcji "Książka pod każdą choinką". To będzie pełne przygód i atrakcji wydarzenie, dlatego koniecznie przyjdźcie i spędźcie ten sobotni czas z nami!
Wstęp wolny!

Spotkanie z: Andrzejem Maleszką

Data spotkania: Sobota, 09 grudnia 2017

Godzina: 13:00

Gdzie: Galeria MALTA ul. Maltańska 1, 61-131 Poznań

Powieść z bestsellerowego cyklu Magiczne Drzewo

Bohaterowie zdobywają berło, które daje władzę nad ludźmi, zwierzętami i przedmiotami. Groźni przestępcy porywają berło, a z nim Idalię i Alika. Tworzą straszliwego robota, który ma pozbawić świat elektryczności. Wszędzie gasną światła i przestają działać urządzenia. Kuki, Gabi, Blubek i mówiący pies wyruszają walczyć z pożeraczem prądu. Jednak trudno go odnaleźć, bo robot potrafi zmieniać się w chłopca...
Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy – telewizyjnym Oscarem – za wyobraźnię, mądrość i humor.

Andrzej Maleszka, reżyser filmowy, autor powieści i scenariuszy. Jest zdobywcą wielu nagród na międzynarodowych festiwalach. Jego filmy i powieści są pełne fantastycznych przygód. A jednocześnie opowiadają o ważnych sprawach.