Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

24.08.2014

Nasi autorzy w sercu Trójmiasta

Trzecia edycja festiwalu Literacki Sopot tuż-tuż. Już teraz polecamy uwadze spotkanie z Sylwią Chutnik i Jackiem Hugo-Baderem na Kulturalnej Plaży Trójki przy Klubie Atelier.

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Miasto Sopot już po raz trzeci organizują festiwal Literacki Sopot. W tym roku odbędzie się on w dniach 21-24 sierpnia 2014 roku. W tym czasie miasto zmieni się w prawdziwy literacki kurort, a najpiękniejsze zakątki Sopotu będą tętnić rytmem literackich spotkań, warsztatów i dyskusji.

Wydawnictwo Znak poleca szczególnie blok spotkań prowadzonych przez Michała Nogasia na Kulturalnej Plaży Trójki usytuowanej niedaleko Klubu Atelier i Teatru na Plaży. Przez cztery kolejne dni festiwalu o stałej porze, tj. od 14.30 do 16.00 ta nietypowa lokalizacja będzie stanowić wyjątkową scenografię rozmów z uznanymi pisarzami.

W czwartek 21 sierpnia gościć będzie Jacek Hugo-Bader, w sobotę 23 sierpnia Sylwia Chutnik.

Jesteś fanem Magdaleny Kordel?

Autorka serii Malownicze spotka się z czytelnikami w Klubokawiarni 3 Siostry (ul. Powstańców Warszawy 6) w piątek 22 sierpnia o godz. 14.30. Zapraszamy serdecznie!

W ramach festiwalu odbędą się również Targi Książki na Placu Przyjaciół Sopotu, na których nie zabraknie również naszego wydawnictwa. Zapraszamy wszystkich spragnionych dobrej literatury na stoisko nr 3 od czwartku do niedzieli między 11.00 a 21.00.

Do zobaczenia w Sopocie!

Książki