Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

07.12.2018

Noc z Magicznym drzewem - Czas Robotów w Poznaniu

Zapraszamy na pełną wrażeń noc z bohaterami Magicznego Drzewa. Zmierzymy się z potężnym Androidem, który zamienia ludzi w maszyny. Wyruszymy też na poszukiwania pewnego artefaktu, którego moc pozwoli przemienić roboty z powrotem w ludzi. Tylko działając razem, będziemy w stanie pokonać bezwględnego Androida i przywrócić porządek na świecie. Dołączcie do naszej przygody w piątek 7 grudnia między 19.00 a 20.30.
Wstęp 15 zł

Spotkanie z: Bohaterami Magicznego drzewa

Data spotkania: Piątek, 07 grudnia 2018

Godzina: 19:00

Gdzie: Księgarnia "Z Bajki" os. Przyjaźni 125 C, Poznań

Powieść z bestsellerowego cyklu Magiczne Drzewo

Android stworzył stalowe osy. Każdy, kogo użądlą, zmienia się w robota. Na całym świecie ludzie przeistaczają się w maszyny. Tylko Idalia, Alik, Budyń i mała Julka uciekają przed inwazją os. Muszą odnaleźć magiczny przedmiot, który zmieni roboty z powrotem w ludzi. W pościg za nimi rusza Android i groźny waran. Olbrzymi słoń-robot walczy w ich obronie. Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy – telewizyjnym Oscarem – za wyobraźnię, mądrość i humor.

Andrzej Maleszka, reżyser filmowy, autor powieści i scenariuszy. Jest zdobywcą wielu nagród na międzynarodowych festiwalach. Jego filmy i powieści są pełne fantastycznych przygód. A jednocześnie opowiadają o ważnych sprawach.