Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

14.05.2015

Wyjątkowy duet jeździ po Polsce

Autor bestsellerowych kryminałów retro - Marek Krajewski oraz wybitny medyk sądowy Jerzy Kawecki promują swoją najnowszą książkę Umarli mają głos. Prawdziwe historie. Poniżej miasta, które już wkrótce odwiedzą.

Mieszkańcy Warszawy będą mieli okazję spotkać się z autorami książki dwukrotnie. Na pierwsze spotkanie zapraszamy już w najbliższy czwartek (14 maja) o godz. 18.00 do księgarni Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122.

Kolejne, z samym Markiem Krajewskim, odbędzie się w piątek 15 maja na stoisku Wydawnictwa Znak (77/D9) podczas 6. Warszawskich Targów Książki na Stadionie Narodowym. Zapraszamy od godz. 16.00.

W poniedziałek 18 maja obaj autorzy pojawią się we wrocławskim Empiku Renoma przy ul. Świdnickiej 40. Początek spotkania o godz. 16.00.

Dwa dni później w środę 20 maja Marek Krajewski spotka się z mieszkańcami Krakowa w księgarni Matras na Rynku Głównym 37. Początek o godz. 16.30.

W czwartek (21 maja) autor odwiedzi natomiast Katowice, gdzie zjawi się w księgarni Matras w Silesia City Center (ul. Chorzowska 107) o godz. 17.00.

"Umarli mają głos. Prawdziwe historie" - prezentacja książki

Wyjątkowy duet – autor bestsellerowych kryminałów i wybitny medyk sądowy

Na tropie polskich morderców.
12 wstrząsających zbrodni.
12 historii mrożących krew w żyłach.
1 stół sekcyjny.

Wyjątkowy duet – autor bestsellerowych kryminałów i wybitny medyk sądowy.
Marek Krajewski i Jerzy Kawecki na tropie polskich morderców. Poznaj krwawą historię współczesnej Polski – zbrodnie w afekcie i szczegółowo zaplanowane morderstwa, seksualne dewiacje i rytualne mordy.

Marek Krajewski – twórca serii słynnych powieści o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim.
Jerzy Kawecki – starszy wykładowca w Katedrze i Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, biegły sądowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.