Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Marek Krajewski, Jerzy Kawecki

Umarli mają głos. Prawdziwe historie

Wyjątkowy duet – autor bestsellerowych kryminałów i wybitny medyk sądowy

Na tropie polskich morderców.
12 wstrząsających zbrodni.
12 historii mrożących krew w żyłach.
1 stół sekcyjny.

Wyjątkowy duet – autor bestsellerowych kryminałów i wybitny medyk sądowy.
Marek Krajewski i Jerzy Kawecki na tropie polskich morderców. Poznaj krwawą historię współczesnej Polski – zbrodnie w afekcie i szczegółowo zaplanowane morderstwa, seksualne dewiacje i rytualne mordy.

Marek Krajewski – twórca serii słynnych powieści o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim.
Jerzy Kawecki – starszy wykładowca w Katedrze i Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, biegły sądowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Oprawa miękka

Format: 140x205

Liczba stron: 304

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-05-11

ISBN: 978-83-240-3403-1

Przeczytaj także

Marek Krajewski odznaczony medalem!
Dziś mistrz kryminału Marek Krajewski odbierze srebrny medal Gloria Artis. Gratulujemy!
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Lubaniu
W piątek 16 października zapraszamy do Lubania na spotkanie z Markiem Krajewskim i rozmowę o jego najnowszej mrocznej powieści „Arena szczurów".
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Oławie
W piątek 9 października zapraszamy do Oławy na spotkanie z Markiem Krajewskim i rozmowę o jego najnowszej mrocznej powieści „Arena szczurów".
>>> czytaj więcej
Marek Krajewski w Brzegu Opolskim
W środę 7 października zapraszamy do Brzegu Opolskiego na spotkanie z Markiem Krajewskim i promocję jego najnowszej powieści „Arena szczurów".
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Markiem Krajewskim
W czwartek 18 czerwca zapraszamy na spotkanie z Markiem Krajewskim. Znany autor kryminałów będzie opowiadał o swojej najnowszej książce „Umarli mają głos".
>>> czytaj więcej
Wyjątkowy duet jeździ po Polsce
Autor bestsellerowych kryminałów retro - Marek Krajewski oraz wybitny medyk sądowy Jerzy Kawecki promują swoją najnowszą książkę Umarli mają głos. Sprawdź, czy odwiedzą twoje miasto.
>>> czytaj więcej
Szymon Bobrowski o książkach Marka Krajewskiego
Posłuchaj, dlaczego warto sięgnąć po najnowszy zbiór opowiadań Umarli mają głos. Prawdziwe historie.
>>> czytaj więcej
Na tropie zaginionego Breslau
Polecamy organizowaną przez władze Wrocławia wycieczkę śladami Eberharda Mocka, bohatera z serii kryminałów Marka Krajewskiego.
>>> czytaj więcej
Spotkaj się z Markiem Krajewskim
Autor odwiedzi Rzeszów, Lesko, Przemyśl, Brodnicę, Wąbrzeźno i Warszawę.
>>> czytaj więcej
Zabierz książkę na urlop!
Wakacje to najlepszy moment na sięgnięcie po książkowe nowości - tłuściutkie powieści i ciekawe reportaże. Dziś pierwsza część naszych propozycji idealnych na urlop. Z nimi nie będziecie się nudzić, a przy okazji dowiecie się sporo o świecie. Przygotujcie miejsce w walizkach!
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Umarli mają głos - galeria

Partnerzy


Recenzje

Patolog prawdę ci powie
28 25
Dwanaście wstrząsających zbrodni. Jeden stół sekcyjny. A przy nim człowiek, który przyczynił się jeśli nie do ich bezpośredniego rozwiązania, to do posunięcia naprzód śledztw lub czynności sądowych w ich sprawie. Jerzy Kawecki - z zawodu lekarz sądowy i wykładowca, hobbystycznie balistyk, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec oraz amator mocnej, czarnej „parząchy". Kawecki - główny bohater reportażowej książki Marka Krajewskiego „Umarli mają głos. Prawdziwe historie" i zarazem wieloletni konsultant pisarza w zakresie materii medyczno-sądowej.
>>> czytaj więcej
Trzyma w napięciu!
59 55
Marek Krajewski zdążył już wyrobić sobie w Polsce miano jednego z najpopularniejszych pisarzy kryminałów. ,,Umarli mają głos" różni się jednak od poprzednich jego bestsellerów. Tym razem wszystkie historie opisane przez Krajewskiego są prawdziwe, a dowiedział się o nich od lekarza medycyny sądowej. Współpraca przebiegła wyjątkowo.
>>> czytaj więcej
Jest przerażająco
57 56
Po czym poznać dobrego pisarza? Że umie nie tylko zmyślać, ale też opowiadać prawdziwe historie w sposób powieściowy. To właśnie zrobił w ,,Umarli mają głos" Marek Krajewski, który w porozumieniu i ścisłej współpracy z patologiem Jerzym Kaweckim postanowili opowiedzieć wszystkim wstrząsające historie z naszego, polskiego podwórka. Jest naprawdę przerażająco.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.