Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

04.02.2015

Zdobądź autograf damy polskiej piosenki

Zapraszamy na lutowe spotkania z Haliną Kunicką związanych z premierą biografii Świat nie jest taki zły.

Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Otwartego w środę 4 lutego i już tego samego dnia będzie okazja do rozmowy z artystką w salonie Empik w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie (Al. Jana Pawła II 82). Spotkanie poprowadzi Jolanta Fajkowska, start o godz. 18.00.

W kolejne poniedziałki 9 i 16 lutego piosenkarka spotka się z czytelnikami w Łodzi i we Wrocławiu. Łodzian zapraszamy do salonu Empik w Manufakturze (ul. Drewnowska 58) a mieszkańców Wrocławia do Domu Handlowego Renoma (ul. Świdnicka 40). Początek spotkań o godz. 18.00.

W ostatnią niedzielę miesiąca 22 lutego Halina Kunicka spotka się z mieszkańcami Krakowa w Piwnicy od Baranami (Rynek Głowny 27). Zapraszamy na godz. 19.00.

Halina Kunicka w obiektywie - zdjęcia z książki "Świat nie jest taki zły"

Świat nie jest taki zły to rozmowa pełna poruszającej szczerości, z ogromnym ładunkiem emocjonalnym

Zaśpiewała setki niezapomnianych piosenek. Występowała na scenach, na których lśniły Edith Piaf i Marlena Dietrich. Przyjaźniła się z wielkimi twórcami polskiej piosenki. Została uwieczniona w wierszu Zbigniewa Herberta. Spotkała nadzwyczajną miłość.

Halina Kunicka

Niezwykle elegancka i piękna dama polskiej piosenki. A zarazem zwyczajna kobieta, borykająca się z troskami i niełatwymi wyborami, grająca role czasem trudne do pogodzenia: artystki, żony, matki. Świat nie jest taki zły dla wielu będzie powrotem do frapujących lat młodości, którym towarzyszyły piosenki śpiewane przez Halinę Kunicką.