Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Garance Doré

LOVE, STYLE, LIFE

Tłumaczenie: Anna Gralak

Pierwsza, od dawna wyczekiwana książka Garance Dore!

Gdy byłam nastolatką moda była dla mnie ucieczka od codzienności, dziś jest do niej kluczem.

Wybierzmy się razem w podróż po krainie stylu: od spraw powierzchownych (jaką jeansową kurtę wybrać) po jego istotę (jak kochać). Przesiadując w paryskich kawiarniach, spacerując ulicami Nowego Jorku przekonałam się, że styl sprowadza się tak naprawdę do jednego prostego pytania: Co sprawia, że czujemy się piękni?

Uprzedzam: to będzie spontaniczna, nie zawsze idealna, ale bardzo efektowna i przede wszystkim (mam nadzieję!) zabawna przygoda.

Zaczynajmy!

Garance

GARANCE DORÉ – nazywana przez New York Timesa strażniczką wszelkiego stylu. Jest fotografką, ilustratorką, założycielką odwiedzanego przez miliony fanów na świecie bloga.
Jej prace ilustrowały kampanie największych domów mody: Dior, Prada, Louis Vuitton, Chloé, Tiffany & Co., Chopard, Reed Krakoff. Publikowała także w najważniejszych magazynach: amerykańskim, brytyjskim i paryskim Vogue, New York Times’ie, Elle.
Pochodzi z Korsyki, obecnie jej życie toczy się między Paryżem i Nowym Jorkiem, gdzie mieszka. To jej pierwsza, od dawna wyczekiwana książka.

Oprawa miękka

Format: 178x232mm

Liczba stron: 272

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-11-02

ISBN: 978-83-240-3518-2

Tytuł oryginalny: Love, Style, Life

Tłumaczenie: Anna Gralak

Rok wydania: 2015

Przeczytaj także

Dziewczyna taka jak ja
W reklamie dżinsów Seafarer spotykają się trzy kumpele. Wystylizowane na lata 70. - typy od Jane Birkin po Aniołki Charliego. Idą ulicą, gadają, obejmują się. Z ukrycia jakaś kobieta robi im zdjęcia. Rozwścieczone gonią tajemniczą fotografkę i serwują jej cios prosto w twarz. W następnym ujęciu pochylają się nad omdlałą ofiarą i ściągają jej słoneczne okulary. Oh my God - słychać nabożne westchnienie - Garance?
>>> czytaj więcej
Najlepsze prezenty!
Co jest najlepszym prezentem pod choinkę??? Oczywiście, że książki! Podpowiemy Wam, co kupić najbliższym, żeby podarunek sprawił im radość.
>>> czytaj więcej
Za każdą wymarzoną parą szpilek stoi złamane serce
"To nie jest książka o tym, że życie jest piękne, banalne i małostkowe, jak potrafi być świat, w którym z sukcesem porusza się autorka. To historia o tym, że za każdą wymarzoną parą szpilek (nigdy dość!) stoi złamane serce, mała życiowa rewolucja, beznadziejnie płatna praca czy widmo bezdomności" - o książce Garance Doré pisze Anna Gacek.
>>> czytaj więcej
Styl to sposób na życie
Ciekawsze jest dostosowywanie strojów do swojego ciała niż próba zmieniania siebie tylko po to, żeby pasować do niektórych ubrań - przeczytajcie rozmowę z Garance Doré, autorką książki "LOVE, STYLE, LIFE"
>>> czytaj więcej
Jak nie stać się ofiarą mody i znaleźć najlepszy dla nas styl
Książkę „LOVE, STYLE, LIFE" Garance Doré poleca Ewa Krajewska, dziennikarka mody, prezenterka telewizyjna, stylistka. Mieszkając w Paryżu pracowała dla Chanel, Matis, czy Jacques Dessange.
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

LOVE, STYLE, LIFE
Ewa Wojciechowska o LOVE, STYLE, LIFE prosto z Nowego Jorku

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.