Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Elin Hilderbrand

Piękny dzień

Tłumaczenie: Lucyna Wierzbowska

Czy nawet najbardziej drobiazgowe zapiski mogą przygotować Jennifer na prawdę, która tego dnia wyjdzie na jaw? Co jeszcze może się zdarzyć, gdy cała rodzina zgromadzi się na jednej małej wyspie?

Rodzina Jennifer przygotowuje się do jej ślubu na pięknej wyspie Nantucket. Margot, siostra panny młodej, przygląda się temu z politowaniem, bo już nie wierzy w miłość. A Doug, ich ojciec, musi wreszcie zadecydować, co czuje do kobiety, z którą się związał po śmierci ukochanej żony.

Panna młoda nie rozstaje się z Notatnikiem, w którym jej matka zawarła szczegółowe wskazówki dotyczące tego pięknego dnia. Ale czy nawet najbardziej drobiazgowe zapiski mogą przygotować Jennifer na prawdę, która tego dnia wyjdzie na jaw? Co jeszcze może się zdarzyć, gdy cała rodzina zgromadzi się na jednej małej wyspie?

Autorka umiejętnie maluje słodko-gorzkie oblicza miłości, pokazuje, czym jest wierność i zaufanie i jak różnorodne mogą być wyobrażenia o szczęściu.

Elin Hilderbrand jest nazywana królową wakacyjnych powieści; sprzedała ich już ponad 4 miliony. Ich akcję umieszcza na malowniczej wyspie Nantucket, na której rodzą się wielkie miłości, rozgrywają rodzinne dramaty, a odwieczne przyjaźnie są poddawane próbom.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 464

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-06-02

ISBN: 978-83-240-2540-4

Tytuł oryginalny: Beautiful Day

Tłumaczenie: Lucyna Wierzbowska

Recenzje

Najpiękniejszy dzień w życiu
50 40
Dobra, babska literatura to seria „Między słowami". Książki są pieknie wydane, bardzo kobiece i wzruszające. Z wielką przyjemnością sięgnęłam po najnowszą pozycję autorstwa Elin Hildebrand „Piękny dzień", która opowiada o jednym z najpiękniejszych dni w życiu kobiety, jakim jest ślub.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.