Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Veronica Rossi

Przez bezmiar nocy

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

Kontynuacja elektryzującej powieści „Przez burze ognia”

Przeżyli eterowe burze, ale czy ich uczucie przetrwa bezmiar nocy?

Po miesiącach rozłąki Aria i Perry znów są razem, lecz ich wspólna przyszłość jest niepewna. Perry, nowy Wódz Krwi plemienia Fal, musi walczyć o zaufanie swoich ludzi. Aria zaś prowadzi sekretną misję. Do tego gwałtowność burz eterowych się nasila, a niekończący się półmrok spowija ziemię. Aria i Perry mają coraz mniej czasu, by odnaleźć Wielki Błękit. Czy zdążą, zanim bezlitosny żywioł zniszczy ich świat i marzenia o wspólnej przyszłości?

Oprawa miękka

Format: 136 x 205 mm

Liczba stron: 352

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2013-08-26

ISBN: 978-83-7515-114-5

Opracowanie graficzne: Michelle Taormina

Tytuł oryginalny: Through the Ever Night

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

Recenzje

Wieczna noc
14 14
Po wielu przeciwnościach losu Aria i Perry znowu mogą cieszyć się swoim towarzystwem. W tym czasie wiele się zmieniło. Perry został nowym Wodzem Krwi plemienia Fal. Teraz nie może myśleć tylko o sobie.
>>> czytaj więcej
Po raz kolejny jestem zachwycona
52 41
Była sobie książka. Znakomicie napisana, porywająca za sprawą perfekcyjnie rozplanowanej fabuły oraz świetnych pomysłów autorki. Wzbudzająca uśmiech na twarzy, dreszczyk strachu i odrobinę niepewności - głównie dzięki charyzmatycznym bohaterom, ich relacjom i postępowaniem. Pojawiały się w niej eterowe burze, ataki nieprzyjaciół, sporo nieporozumień, ale zdarzały się również przejawy przyjaźni i tego, co stało się już chyba nieodłącznym elementem powieści skierowanych głównie dla młodzieży - miłości między głównymi bohaterami. Byłam tą powieścią całkowicie oczarowana i z wytęsknieniem czekałam na kolejne spotkanie z Arią i Perrym. Ową książką było "Przez burze ognia". A dziś opowiem wam o drugiej części trylogii, która - choć dobra - nie dorównuje swej poprzedniczce.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.