Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Samsara. Na drogach, których nie ma

Tomek Michniewicz

Samsara. Na drogach, których nie ma

Książka podróżnicza, jakiej jeszcze nie było!

Drogi, których nie ma, prowadzą do miejsc, o jakich nie śniłeś. Przedziera się przez dżunglę, łapie jadowite węże, zakrada się do obozu partyzantów, tropi przemytników dzieł sztuki i... świętych mężów, którzy potrafią cofnąć czas. Nie omija też utartych szlaków - zwiedza azjatyckie metropolie i ruiny dawnych królestw albo wyleguje się pod palmami, popijając sok z kokosa.

Świat można oglądać przez przyciemnione szyby limuzyny albo z dachu rozklekotanego autobusu. Tomek Michniewicz woli to drugie - pakuje plecak, kupuje bilet i rusza w nieznane, by przeżyć niesamowitą przygodę! 

Samsara. Na drogach, których nie ma to fascynująca opowieść Tomka o jego podróży po Azji - pełnej niebezpieczeństw, zaskakujących zdarzeń i ciekawych ludzi. Opowieść napisana ze swadą, rozbrajającym humorem, ale i dystansem do siebie. A także poradnik, jak w taką wyprawę wyruszyć samemu. 

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 155 x 215 mm

Liczba stron: 360

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2010-04-28

ISBN: 978-83-7515-065-0

Opracowanie graficzne: Tomasz Larek / www.tamtaram.pl, Małgorzata Wójcicka / www.tamtaram.pl

Przeczytaj także

Nasi autorzy na Festiwalu Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie
W czwartek 23 czerwca i w piątek 24 czerwca gośćmi Europejskiego Stadionu Kultury w Rzeszowie będą autorzy Znaku i Otwartego - Piotr Milewski i Tomek Michniewicz.
>>> czytaj więcej
Spotkania Tomkiem Michniewiczem
Zapraszamy na spotkania autorskie z Tomkiem Michniewiczem, autorem książek „Świat równoległy", „Swoją drogą", „Gorączka" i „Samsara".
>>> czytaj więcej
Konkurs "Swoją Drogą"
Wygraj podróż życia z podróżnikiem Tomkiem Michniewiczem, autorem książki Swoją drogą. Wystarczy, że przekonasz go, że jesteś TĄ właściwą osobą!
>>> czytaj więcej

Recenzje

Być częścią świata
105 60
Książka obok której nie można przejść obojętnie! Podczas jej czytania jazda autobusem stała się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem! Nie jeden raz pojechałam za daleko, ale dla tej książki warto! Ciekawa, zachwycająca bogactwem opowieści, magii, mądrości!
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.