Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Joanna Bator

Ucieczka niedźwiedzicy

Zachwycająca opowieść autorki bestsellerowego "Gorzko, gorzko".

"Ucieczka niedźwiedzicy" to wielowarstwowa historia o nierzadko dramatycznym uwalnianiu się z dotychczasowego życia, o poszukiwaniach w mrokach niepamięci wydarzeń – bolesnych i świetlistych – które mogą stać się bramą do wolności, nowym otwarciem. W świecie, który misternie tworzy Joanna Bator, postaci pojawiają się i znikają, kiedy najbardziej ich potrzebujemy, ale i w najmniej spodziewanych momentach.

Kobieta szukająca idealnego domu dla swojej rodziny, anglojęzyczny żółw we wrocławskim ogródku, zapomniane piętro wałbrzyskiego hotelu Sudety, nawiedzające na pozór zwyczajną rodzinę jednookie licho, małżeństwo szukające drogi do siebie na greckiej wyspie, japoński kochanek idealny – gęsta sieć tej niezwykłej opowieści oplątuje czytelnika, on zaś musi znaleźć najważniejszy dla siebie wątek, za którym będzie podążał w tej fascynującej, pełnej pułapek i niespodzianek podróży.

Oprawa twarda

Format: 140x205

Liczba stron: 320

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-5534-0

Przeczytaj także

Joanna Bator wygłosi wykłady na wydziale filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego
Nominacje w plebiscycie Książka Roku 2022
Aż sześć naszych tytułów zostało nominowanych w plebiscycie portalu Lubimyczytać.pl „Książka Roku 2022"! Gratulujemy autorom i autorkom.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.