Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Dirk Rossmann

"...i wtedy wspiąłem się na drzewo". Opowieść o karierze, odwadze i życiu.

Tłumaczenie: Urszula Poprawska

Często robiłem rzeczy, których nikt inny wcześniej nie robił

Człowiek pełen sprzeczności. Z jednej strony twardy konkurent w biznesie, z drugiej - zaangażowany społecznie wrażliwiec. Dirk Rossmann, pionier współczesnego rynku drogerii, wielki przedsiębiorca i milioner. Jego credo: nigdy się nie poddawaj!
Już w wieku 12 lat wykazał się duchem przedsiębiorczości: kupował artykuły z drogerii o 10% taniej i dostarczał je rowerem do klientów. W wieku zaledwie 25 lat otworzył w Hanowerze pierwszą w Niemczech drogerię samoobsługową, kładąc podwaliny pod imperium swojej firmy.
Ale historia jego sukcesu miała również gorsze momenty: w 1996 roku firma była w stanie upadłości, prywatnie Dirk Rossmann spekulował na giełdzie papierów wartościowych i w tym samym roku doznał zawału serca. „Od tego czasu porzuciłem wszystkie inne zajęcia i próbowałem uratować firmę”.
Przez ten kryzys Dirk Rossmann przeszedł głęboką przemianę. Uważa to za powód swojego dzisiejszego sukcesu. Rossmann to człowiek konsekwentny, bogaty w doświadczenia życiowe, którego książka pomaga obrać dobry kierunek w trudnych czasach.

Bestseller w Niemczech. Ponad 200 tysięcy sprzedanych egzemplarzy!

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 140x205

Liczba stron: 320

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2019-11-27

ISBN: 978-83-240-5968-3

Tłumaczenie: Urszula Poprawska

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.