Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

09.10.2014

Nowa powieść z bestsellerowej serii!

Jakie przygody czekają bohaterów Magicznego Drzewa tym razem? Ilustracje z nowego tomu - Cień smoka - do oglądnięcia już teraz!

Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na całym świecie cyklu filmów nagrodzonego EMMY AWARD - za wyobraźnię, mądrość i humor.

Ilustracje z "Magiczne Drzewo. Cień smoka"

Powieść z bestsellerowego cyklu Magiczne Drzewo

Nieostrożny czar wywołuje z głębin morza smoka wraz z armią olbrzymich stworów. Bohaterowie muszą stoczyć z nimi walkę, by smok nie rzucił na świat swego cienia. Pokonać go można tylko dzięki figurce z Magicznego Drzewa. Figurka zmienia się w istotę obdarzoną niezwykłą mocą. Ale ma ona też niebezpieczne cechy... Kuki, Gabi i Blubek wyruszają do podwodnego świata na najtrudniejszą ze swych wypraw.
Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy – telewizyjnym Oscarem – za wyobraźnię, mądrość i humor.

Andrzej Maleszka, reżyser filmowy, autor powieści i scenariuszy. Jest zdobywcą wielu nagród na międzynarodowych festiwalach. Jego filmy i powieści są pełne fantastycznych przygód. A jednocześnie opowiadają o ważnych sprawach.