Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Dorota Gąsiorowska

Marzenie Łucji

Opowieść o kobiecie, która nie bała się marzyć.

Łucja jest o krok od realizacji swojego największego pragnienia – stworzenia szczęśliwej rodziny u boku Tomasza. Ale marzenia często spełniają się w zupełnie inny sposób, niż się tego spodziewamy.
Przedłużająca się rozłąka z ukochanym sprawia, że wizja ślubu rozwiewa się jak mgła. A kiedy w Różanym Gaju pojawia się tajemniczy malarz i proponuje Łucji namalowanie jej portretu – ta przyjmuje propozycję. Między kobietą i artystą tworzy się szczególna relacja, którą coraz trudniej im lekceważyć.
Łucja musi nauczyć się walczyć o swoje marzenia. A jeśli pewne drogi okażą się nie przebycia – znaleźć w sobie siłę do znalezienia innych ścieżek.

Poznaj dalszej losy bohaterki bestsellerowej „Obietnicy Łucji”.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 496

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania: 2015-08-24

ISBN: 978-83-240-8384-8

Przeczytaj także

Przeczytajcie fragment nowej powieści Doroty Gąsiorowskiej
Dorota Gąsiorowska, mistrzyni literatury obyczajowej, która historią Łucji podbiła serca czytelniczek w całym kraju powraca z nową powieścią. W "Primabalerinie" jest wszystko, czego potrzebujesz: piękny Lwów, długo skrywana historia rodzinna i płomienny romans.

Przeczytajcie fragment!


>>> czytaj więcej
Wasz wywiad z Dorotą Gąsiorowską

Z okazji premiery nowej książki Doroty Gąsiorowskiej „Marzenie Łucji" przeprowadziliśmy specjalną akcję wśród naszych czytelników - mogli przeprowadzić wywiad z autorką.


>>> czytaj więcej

Recenzje

Daj się wciągnąć w wir namiętności
15 15
Marzenia. Któż z nas ich nie ma? Czasami skrywamy je głęboko w sercu, gdyż nie wierzymy w ich spełnienie. To one barwią nasze życie, szarą codzienność - dają nadzieję na lepsze jutro i sprawiają, że zaczynamy spoglądać z ufnością w niepewną przyszłość.
>>> czytaj więcej
Nie wolno bać się marzeń
14 15
Opowieść o kobiecie, która nie bała się marzyć - tak brzmi zapowiedź najnowszej powieści Doroty Gąsiorowskiej "Marzenie Łucji", która jest kontynuacją pięknej „Obietnicy Łucji". Po przeczytaniu pierwszej części byłam oczarowana. Ten stan podtrzymuję, będąc już po lekturze drugiej części. Wniosek jest taki, że trzeba wierzyć w marzenia, bo one prędzej czy później się spełniają.
>>> czytaj więcej
Aż czuje się zapach róż
14 15
Miałam okazje przeczytać książkę „Marzenie Łucji" przedpremierowo z czego jestem bardzo zadowolona. Po przeczytaniu pierwszej części „Obietnicy Łucji" byłam zaintrygowana losami głównej bohaterki i z niecierpliwością czekałam na jej dalsze losy.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.