Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Julita Bator

Święta bez chemii. Zdrowe przepisy na tradycyjne potrawy na Boże Narodzenie i inne święta

Jak sprawić, by nad stołem unosił się aromat rodzinnych, szczęśliwych i spokojnych świąt

Dzięki swoim książkom Julita Bator zmieniła oblicze polskiej kuchni. Autorka, mama trójki dzieci, podzieliła się swoją unikatową wiedzą i wypróbowanymi zdrowymi przepisami.
Teraz podpowiada, jak przygotować święta bez glutaminianu sodu i sztucznych barwników. Udowadnia, że można przyrządzić zdrowe świąteczne potrawy i że nie jest do tego potrzebna długa lista składników ani niekończące się godziny spędzone w kuchni.
Co zrobić, by smak wigilijnej kolacji, wielkanocnego śniadania czy urodzinowego przyjęcia zapamiętać na zawsze i z radością co roku odtwarzać? Jak niewielkim nakładem czasu i kosztów zamienić czekoladowe cukierki na własnoręcznie lukrowane pierniczki, przygotować domowy barszcz z uszkami czy najlepszą lemoniadę?
Julita Bator radzi, jak sprawić, by w domu unosił się aromat rodzinnych, szczęśliwych i spokojnych świąt, pachnących cynamonem i świeżo upieczonym mazurkiem. Jak podarować swoim bliskim to co najlepsze. Bez polepszaczy!

Oprawa twarda

Format: 200 x 245

Liczba stron: 96

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-11-02

ISBN: 978-83-240-4061-2

Przeczytaj także

Święta bez polepszaczy!
Jak przygotować święta bez glutaminianu sodu i sztucznych barwników? Da się!
>>> czytaj więcej

Partnerzy


Recenzje

Mniej radykalna
8 7
Można uznać, że jestem uzależniona od kupowania książek z przepisami. Widziałam poprzednie książki Julity Bator o zamienianiu chemii na jedzenie, ale bardzo nie lubię radykalizmu w żadnej dziedzinie.
>>> czytaj więcej
Kolejna porcja bezchemicznych przepisów
9 9
W pierwszej części książki autorka dokładnie pisała o mlekach mikrofiltrowanych, o tym, że część E jest szkodliwa, część nieszkodliwa. Do dzisiaj to taki mój poradnik - co kupować, czego nie, co jest dla naszego organizmu korzystne, a co totalnie go wyniszcza.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.