Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Urodzony, by się nie bać

Dariusz Malejonek, Magdalena Nierebińska

Urodzony, by się nie bać

Maleo po raz pierwszy o podwórkowych akcjach, muzycznych rewolucjach i spotkaniach face to face z Bogiem i szatanem

NIELEGALNE MYŚLI, NIEBEZPIECZNE SŁOWA

Urodzony buntownik, zawsze na przekór systemowi. Od dziecka szukał wolności i znajdował ją w muzyce. Przez trzydzieści lat na scenie pozostał sobą.

Od hardcore’owych początków przez kultowe festiwale i koncerty ku rosnącej popularności. Narkotykowe eksperymenty, duchowe poszukiwania i nadnaturalne doświadczenia. Trasa na Jamajce, wędrówki po Indiach i zaangażowanie w misje w Afryce. To opowieść na najwyższych obrotach!

Darek Malejonek – jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków polskiej sceny reggae. Wokalista, gitarzysta, członek legendarnych zespołów: Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm2,3 i Arka Noego, założyciel i lider Maleo Reggae Rockers. Poznasz go po dredach i niepodrabialnej charyzmie.

Zintegrowana

Format: 140x205

Liczba stron: 384

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-08-15

ISBN: 978-83-240-4126-8

Przeczytaj także

"Urodzony, by się nie bać" z wyróżnieniem!
Z radością informujemy, że książka Dariusza Malejonka i Magdaleny Nierebińskiej „Urodzony, by się nie bać" otrzymała wyróżnienie w kategorii "świadectwa" w konkursie Stowarzyszenia Wydawców Katolickich o Nagrodę FENIKS.
>>> czytaj więcej
Maleo w Hybrydach
W czwartek 13 października zapraszamy do Warszawy na spotkanie z Darkiem Malejonkiem oraz rozmowę o jego książce „Urodzony, by się nie bać".
>>> czytaj więcej
Nielegalne myśli, niebezpieczne słowa
Litza mówi o nim, że jest człowiekiem z dżungli. Sam Maleo twierdzi, że smak buntu poczuł już w przedszkolu. W liceum robił antysystemowe performanse. Przed wojskiem ludowym uciekł do psychiatryka. Potajemnie nagrał na walkmana esbeków, którzy wezwali go na rozmowy...
>>> czytaj więcej
Nielegalne myśli, niebezpieczne słowa. Przeczytaj fragment książki Maleo
Urodzony buntownik, zawsze na przekór systemowi. Od dziecka szukał wolności i znajdował ją w muzyce. Przez trzydzieści lat na scenie pozostał sobą. Już w sierpniu w Znaku wspomnienia Dariusza Malejonka. Przeczytajcie fragment.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.