Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Anna Todd

After. Płomień pod moją skórą

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy

Największy fenomen książkowy ostatnich lat.
Powieść, która doczekała się miliarda odsłon w serwisie Wattpad.

Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się PRZED POZNANIEM HARDINA, i na to, co zdarzyło się PÓŹNIEJ.
Kiedy Tessa zaczyna studia, jej życie wydaje się idealnie poukładane: chce spełnić marzenia o pracy w wydawnictwie i jak najszybciej połączyć się z ukochanym Noah, który czeka na nią w rodzinnym mieście.
Ale spotkanie Hardina, który wydaje się jej całkowitym przeciwieństwem, wywróci jej życie do góry nogami. Hardin jest arogancki, zbuntowany i w niczym nie przypomina troskliwego Noah. Ale to on budzi w Tessie uczucia, jakich dotąd nie zaznała.


Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 656

Wydanie: trzecie

Data pierwszego wydania: 2015-01-26

ISBN: 978-83-240-8490-6

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy

Recenzje

Anna Todd skradła tą historią moje myśli i serce
15 9
"After. Płomień pod moją skórą" to ponoć fan fiction inspirowane postacią Harry'ego Stylesa - jednego z członków zespołu One Direction. Szczerze mówiąc, idea fan fiction jest mi całkiem obca i raczej nie poszukiwałam w treści tej książki postaci z One Direction, nawet nie wiem, kim oni są (nie bijcie!) ale mogę powiedzieć wam jedno - Anna Todd skradła tą historią moje myśli i serce. I mimo że swoje "naście" lat mam już za sobą, to całkiem uległam i zarywałam noce dla Tess i Hardina!
>>> czytaj więcej
Zapłoniesz wraz z tą lekturą!
11 9
Życie Tessy można podzielić na dwie części, na dwa etapy. Przed poznaniem Hardina i po. Inaczej się nie da. Theresa Young to osiemnastoletnia dziewczyna wkraczająca w świat dorosłości. Od dziecka poukładana w każdy możliwy sposób; pedantka, lubiąca mieć kontrolę nad wszystkim, posłuszna, grzeczna, z życiem zaplanowanym co do minuty.
>>> czytaj więcej
Pokłosie Greya w wersji dla nieco młodszych
15 11
Jeszcze wczoraj wieczorem miałam mnóstwo myśli dotyczących tej książki, które chciałam przelać na papier, a które noc załagodziła i nawet większość z nich puściła w zapomnienie. Będzie za to znacznie mniej emocjonalnie, ale może za to bardziej obiektywnie.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.