Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Mówiąc inaczej

Paulina Mikuła

Mówiąc inaczej

Nauka poprawnej polszczyzny może być doskonałą rozrywką!

Nie idź po najmniejszej linii oporu i weź tą książkę na tapetę – bynajmniej, nie pożałujesz!
Jeśli w powyższym zdaniu nie znalazłeś co najmniej trzech błędów, ta książka jest dla Ciebie!

Paulina rozwiewa wątpliwości językowe i pokazuje, że nauka poprawnej polszczyzny może być doskonałą rozrywką! W książce opartej na formacie internetowego vloga znajdziesz jeszcze więcej nowych, zabawnych i prostych sposobów na zapamiętanie zasad poprawnej polszczyzny.

#Mówiąc_Inaczej #FlowBooks #MikułaUczy

Paulina Mikuła – absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, autorka popularnego vloga „Mówiąc Inaczej” subskrybowanego przez 170 tysięcy osób!

Oprawa miękka

Format: 144X205

Liczba stron: 320

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-04-11

ISBN: 978-83-240-3622-6

Przeczytaj także

Autorzy Znaku na Festiwalu w Szczebrzeszynie
W niedzielę 31 lipca w Szczebrzeszynie rozpoczyna się Festiwal Stolica Języka Polskiego. Podczas imprezy będziecie mogli się spotkać z naszymi autorami: Małgorzatą Szejnert, Wiesławem Myśliwskim, Michałem Rusinkiem, Angeliką Kuźniak, Grażyną Plebanek i z Pauliną Mikułą.
>>> czytaj więcej
Spotkanie z Pauliną Mikułą w Krakowie
We wtorek 26 kwietnia zapraszamy do krakowskiego Matrasu na spotkanie z Pauliną Mikułą, vlogerką, autorką książki "Mówiąc inaczej".
>>> czytaj więcej
O języku polskim z Pauliną Mikułą
W środę 13 kwietnia zapraszamy do księgarni Matras w Warszawie na spotkanie Pauliną Mikułą, założycielką kanału „Mówiąc inaczej" oraz autorką książki o tym samym tytule.
>>> czytaj więcej
Obrończyni studiów humanistycznych
Paulina Mikuła rozwiewa wątpliwości językowe i pokazuje, że nauka poprawnej polszczyzny może być doskonałą rozrywką! W książce "Mówiąc inaczej" opartej na formacie internetowego vloga znajdziecie wiele zabawnych i prostych sposobów na zapamiętanie zasad poprawnej polszczyzny.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Nauka wcale nie musi być nudna!
0 2
Jeśli myśleliście, że nauka języka polskiego jest nudna, to jesteście w błędzie. Co prawda wkuwanie definicji i żmudne ćwiczenia z gramatyki (och, te dyktanda!) nadal jest stosowane w nauczaniu dzieci i młodzieży (nawet studentów filologii polskiej profesorowie męczą skomplikowanymi definicjami), ale można to zmienić.
>>> czytaj więcej
Zgłębianie wiedzy i super zabawa gwarantowane
0 2
"Mówiąc inaczej" to książka, która mnie dużo nauczyła, sporo wyjaśniła, a przede wszystkim rozbawiła. To lekcja języka polskiego, która z pewnością zrobi wrażenie na każdym z was.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.